Okna drewniane

Okna drewniane – wysoka jakość – Poznań

Niezawodna klasyka – tak w dwóch słowach określić można nowoczesne okna drewniane marki WOOD Natural oraz Doorsy dostępne w naszej ofercie. Jest to wysokiej jakości stolarka otworowa, do której produkcji wykorzystywany jest najlepszy surowiec, co przekłada się nie tylko na przyciągające uwagę walory wizualne, ale też na wytrzymałość na działanie niekorzystnych czynników mechanicznych, atmosferycznych i biologicznych. W rezultacie zamówione przez Klientów moduły perfekcyjnie komponują się z charakterem elewacji i spełniają oczekiwania w zakresie efektywności energetycznej. Nie dziwi więc fakt, że wielu Inwestorów decyduje się właśnie na to rozwiązanie.

Nowoczesne okna drewniane – systemy na miarę 21 wieku

W przeciwieństwie do okien drewnianych produkowanych masowo jeszcze na początku lat 90., współczesne modele charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi, a także świetną termoizolacyjnością i szczelnością, co stawia je na równi z tymi wytwarzanymi z PVC. Odpowiednia technologia impregnacji oraz klejenia surowca pozwoliły bowiem na wyeliminowanie wielu problemów, które wcześniej zniechęcały Inwestorów do ich zakupu. Obecnie więc nie musimy obawiać się o to, że po zamontowaniu okien drewnianych odczujemy jakiekolwiek niedogodności związane na przykład z brakiem szczelności czy też problemami z funkcjonalnością. Wybierając moduły od sprawdzonych producentów mamy też pewność, że są to pakiety spełniające restrykcyjne normy dotyczące efektywności energetycznej. Tym samym nie musimy martwić się o spełnienie wymogów technicznych narzuconych obecnie przez nowe przepisy budowlane.

Zalety okien drewnianych

Ze względu na swoje właściwości fizyczne, drewno jest doskonałym surowcem do produkcji okien. Największym atutem są w tym przypadku wytrzymałość mechaniczna oraz sztywność, które pozwalają na realizację projektów wielkogabarytowych. Dzięki temu z reguły można wyeliminować wszystkie lub część dodatkowych wzmocnień skrzydeł, co przy PVC jest praktycznie niemożliwe i niekiedy odbija się na walorach wizualnych. Ponadto wytrzymałość oraz sztywność materiału umożliwiają zaprojektowanie modułów o konstrukcji dającej wrażenie lekkości. Oczywiście nieocenionym atutem jest też plastyczność drewna, która otwiera szeroki wachlarz możliwości w zakresie obróbki i designu. Tym samym to właśnie tego typu stolarka stosowana jest wszędzie tam, gdzie charakter elewacji wymaga sięgnięcia po okna stylizowane, korespondujące pod każdym względem z bryłą budynku i jednocześnie doskonale spełniające swoje podstawowe zadanie. Wybierając markowe produkty możemy również liczyć na to, że producent zadba o dobór odpowiednich okuć, które zapewnią funkcjonalność i płynne otwieranie, zamykanie, a także uchylanie tego typu skrzydeł.

Jak dbać o drewniane okna?

To pytanie z pewnością zadaje sobie każda osoba, która decyduje się właśnie na takie rozwiązanie. Obecnie mycie i konserwacja okien drewnianych nie należą do najtrudniejszych wyzwań, ponieważ na rynku dostępne są specjalistyczne preparaty do pielęgnacji takich elementów. Również technika wykończenia stolarki przez producentów ukierunkowana jest na to, aby minimalizować działanie niekorzystnych czynników na ramę z naturalnego surowca. W rezultacie możemy przez długi czas cieszyć się pięknymi i funkcjonalnymi oknami. Warto też dodać, że w przypadku mechanicznego uszkodzenia drewnianej ramy, jej naprawa jest znacznie prostsza niż w przypadku modułów z innych materiałów, co jest kolejnym, niezaprzeczalnym atutem tego rozwiązania.

Gdzie zamówić produkty WOOD Natural lub Doorsy?

Okna drewniane WOOD Natural lub Doorsy to asortyment dostępny w ofercie DrzwiObornicka.pl. Jeżeli więc poszukujesz wysokiej jakości stolarki otworowej produkowanej z wyselekcjonowanego surowca, to koniecznie skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży. Kompleksowo zajmiemy się obsługą zamówienia i chętnie doradzimy rozwiązania, które sprawdzą się najlepiej podczas realizacji konkretnej inwestycji. Jeżeli więc cenisz sobie profesjonalną obsługę oraz różnorodność dostępnego asortymentu, to w DrzwiObornicka.pl. z pewnością znajdziesz to, czego szukasz – zapraszamy!

Kontakt

Adres - Salon Sprzedaży

ul. Obornicka 327B
60-689 Poznań

Godziny otwarcia:

pon-pt  10:00 - 17:00
sobota  10:00 - 13:00

 

Salon Sprzedaży

wyceny drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, panele podłogowe i parapety wewnętrzne

607-821-128
biuro@drzwiobornicka.pl

Złóż wniosek kredytowy


Wyceny okna, rolety, żaluzje fasadowe, pergole

 

ŁUKASZ      tel. 570-975-206

okna@drzwiobornicka.pl

Doradca Techniczno-Handlowy

woj. zachodniopomorskie
woj. lubuskie

SEBASTIAN     tel. 603-078-739

sebastian@drzwiobornicka.pl