Bramy garażowe Wiśniowski

Bramy garażowe segmentowe – Wiśniowski – Poznań

Przemyślane rozwiązania konstrukcyjne, solidne wykonanie oraz profesjonalny montaż – te kwestie wpływają na satysfakcję z wieloletniej eksploatacji bramy garażowej. Jako dystrybutor z Poznania oferujemy modele segmentowe wykonywane przez firmę Wiśniowski w przystępnych cenach. Warto zapoznać się z asortymentem, gdyż wyróżnia się on wykorzystaniem innowacyjnych technologii gwarantujących wytrzymałość, odporność i wygodną obsługę. Sprawdź bramy garażowe i ich cennik!

DrzwiObornicka.pl – dystrybutor segmentowych bram garażowych Wiśniowski w Poznaniu

Prezentowane w naszej ofercie rozwiązania stosowane przez firmę Wiśniowski w zachęcających cenach stworzone zostały w oparciu o nowoczesne technologie oraz wyselekcjonowane materiały i właśnie dlatego są tak wyjątkowe. Poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę dostępnych w naszym sklepie w Poznaniu garażowych systemów segmentowych. Zaprezentujemy Ci ich cennik w trakcie konsultacji.

PRIME

To zupełnie nowa jakość na rynku, a garażowe bramy segmentowe od marki Wiśniowski charakteryzuje innowacyjność zastosowanych rozwiązań, uniwersalny design oraz atrakcyjna cena. W rezultacie Klienci otrzymują dopracowany w najmniejszym szczególe produkt, który posiada między innymi aż pięć warstw blachy w miejscu mocowania zawiasów, elastyczną osłonę międzypanelową, a także wypełnienie z pianki poliuretanowej zapewniające doskonałą termoizolację. Nasz przedstawiciel zaprezentuje Ci cennik tych wyrobów.

UniTherm

System ten wyróżnia się nie tylko nowoczesnym wzornictwem czy funkcjonalnością, ale i niską ceną. Wykorzystanie panelu INNOVO o grubości 60mm oraz współczynniku przenikania ciepła wynoszącym 0,33 W/m2K sprawia, że garażowe bramy segmentowe Wiśniowski z serii UniTherm stanowią jedną z najlepszych barier chroniących wnętrze garażu przed wiatrem, zimnem oraz deszczem. Ma to niebagatelne znaczenie, jeżeli przestrzeń tę wykorzystujemy nie tylko do przechowywania samochodu lub rowerów, ale również spędzamy tam czas, oddając się majsterkowaniu. Przejrzysty cennik sprawdzisz u dystrybutora.

UniPro

Oferowane przez markę Wiśniowski modele segmentowe z tej serii świetnie sprawdzają się w swojej roli z wielu względów i cenione są przede wszystkim za bardzo dobrą termoizolacyjność. Producent do wykonania skrzydła zastosował w tym przypadku panele stalowe o grubości 40 mm wypełnione bezfreonową pianką poliuretanową. Zaopatrzone w innowacyjny system uszczelek skrzydło nie tylko ogranicza zjawisko “uciekania ciepła” z wnętrza garażu, ale też znakomicie wygłusza, ponieważ jego współczynnik tłumienia dźwięku to Rc=23 dB – a to wszystko dostępne jest w atrakcyjnej cenie!

UniProRenoSystem

Ten wariant segmentowy opracowany został przez firmę Wiśniowski z myślą o Inwestorach, którym zależy na przystępnym cenniku i decydujących się na modernizację budynku, a ze względu na panujące warunki techniczne nie mogących skorzystać ze standardowych rozwiązań. Całość opiera się na konstrukcji pełniącej funkcję stelaża, która umożliwia zamontowanie bramy segmentowej za, w lub przed otworem garażowym. Wykorzystaj ten model w swojej inwestycji w Poznaniu i zachwyć się jego przystępną ceną!

Skorzystaj z doradztwa technicznego i wybierz bramę do swojego projektu!

Nie da się ukryć, że za bezpieczeństwo mienia, komfort codziennej obsługi oraz ogólną estetykę budynku odpowiadają starannie dobrane bramy garażowe. W Poznaniu cennik poszczególnych modeli marki Wiśniowski wraz z kompleksowym doradztwem znajdziesz w firmie DrzwiObornicka.pl. Doświadczeni przedstawiciele przedsiębiorstwa podpowiedzą najtrafniejsze rozwiązania i pomogą dobrać wariant segmentowy, roletowy, rozwierny lub uchylny w zależności od dostępnych możliwości przestrzennych i konstrukcyjnych.

Bramy garażowe Wiśniowski – nowoczesne modele od sprawdzonego producenta

Ze względu na ilość dostępnych na rynku rozwiązań zakup odpowiedniego modelu dla domu – i to w akceptowalnej cenie – nie jest taki prosty. Zawsze warto zainwestować w produkt renomowanej marki – a taką z pewnością jest firma Wiśniowski. Dzięki temu wybrana brama garażowa segmentowa, roletowa, rozwierna lub uchylna będzie stanowiła barierę doskonale chroniącą wnętrze obiektu przed dostępem niepowołanych osób, a także przed zimnem, wiatrem i hałasem.

Każda dystrybuowana przez nas brama garażowa wyróżnia się wysoką jakością wykonania oraz wykorzystaniem w produkcji pierwszej klasy materiałów, a korzystna cena to kolejny, zachęcający do zakupu atut – cennik zaprezentuje Ci nasz przedstawiciel.

Wybierz garażowe bramy renomowanej marki – zamów modele z kolekcji Wiśniowski w Poznaniu!

Już dziś przejrzyj bogaty asortyment firmy Wiśniowski wraz z cennikiem dostępny u doświadczonego dystrybutora z Poznania. Bramy garażowe segmentowe, rolowane, uchylne lub rozwierane to doskonały wybór zarówno do nowych budynków, jak i obiektów wieloletnich. Możliwość zamówienia modeli na wymiar, a także usługa profesjonalnego montażu w atrakcyjnej cenie to gwarancja satysfakcji każdego inwestora.

Postaw na bramy Wiśniowski i zachwyć się ich funkcjonalnością!

Bramy garażowe i segmentowe Wiśniewski
Wysokiej jakości bramy Wiśniewski

[logo-carousel id=default]

Kontakt

Adres - Salon Sprzedaży

ul. Obornicka 327B
60-689 Poznań

Godziny otwarcia:

pon-pt  10:00 - 17:00
sobota  10:00 - 13:00

 

Salon Sprzedaży

wyceny drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, panele podłogowe i parapety wewnętrzne

607-821-128
biuro@drzwiobornicka.pl

Złóż wniosek kredytowy

Wyceny okna, rolety, żaluzje fasadowe, pergole

 

ŁUKASZ      tel. 570-975-206

okna@drzwiobornicka.pl

Doradca Techniczno-Handlowy

woj. zachodniopomorskie
woj. lubuskie

SEBASTIAN     tel. 603-078-739

sebastian@drzwiobornicka.pl