GALERIA

Galeria – Poznań

Firma DrzwiObornicka ma już na swoim koncie wiele zleceń zrealizowanych dla klientów prywatnych oraz firmowych. W poniższej galerii zapoznasz się z przykładowymi zamówieniami i poszczególnymi etapami ich wykonywania – od pobrania wymiarów przez wykonanie aż po zamontowanie drzwi i okien zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i biurowych. Prezentowane tu zdjęcia nie tylko mogą stanowić inspirację w zakresie wyboru konkretnego modelu, ale też prezentują poszczególne produkty z oferty sklepu.

Drzwi i okna do wnętrz o różnym przeznaczeniu

Proponowane w sklepie okna i drzwi stanowią idealne dopełnienie każdego pomieszczenia. Oferowane w salonie modele doskonale sprawdzą się w salonach, sypialniach, pokojach gościnnych, łazienkach i toaletach czy biurach. Dzięki temu, że istnieje możliwość swobodnej konfiguracji kolorystyki, wzorów czy przeszkleń oraz rozmiarów, każdy produkt możesz dopasować do charakteru konkretnego wnętrza. Przy jego doborze znaczenie ma każdy detal, a dzięki udostępnianym fotografiom, masz możliwość przekonania się, jak niektóre z elementów konstrukcyjnych wyglądają już po montażu.

Profesjonalny montaż

Oferowane przez firmę usługi sprzedaży obejmują fachowy montaż wybranych przez klientów artykułów. Bez względu na to, czy dotyczy on drzwi wewnętrznych, zewnętrznych, okien drewnianych albo z PCV, jak również bram garażowych, obejmuje wszelkie niezbędne czynności takie jak m.in.:

  • pomiar,

  • profesjonalne doradztwo sprzedażowo-techniczne przy doborze konkretnego produktu,

  • dowóz zamówionego towaru,

  • montaż wybranego modelu zgodnie ze sztuką budowlaną, polskimi normami i prawem budowlanym.

Po każdym montażu fachowcy zostawiają po sobie porządek.

Zamów okna, drzwi lub bramę garażową z montażem!

Dzięki temu, że oferta salonu sprzedaży DrzwiObornicka jest kompleksowa – możesz tu zamówić elementy konstrukcyjne wraz z montażem. Nie wiesz, na jakie modele się zdecydować? Przejrzyj galerię i zainspiruj się wykonanymi do tej pory usługami.

Jeśli masz pytania dotyczące zleceń na wykonanie oraz montaż drzwi, okien czy bram garażowych, skontaktuj się z pracownikami firmy!

Kontakt

Adres - Salon Sprzedaży

ul. Obornicka 327B
60-689 Poznań

Godziny otwarcia:

pon-pt  10:00 - 17:00
sobota  10:00 - 13:00

 

Salon Sprzedaży

wyceny drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, panele podłogowe i parapety wewnętrzne

607-821-128
biuro@drzwiobornicka.pl

Złóż wniosek kredytowy


Wyceny okna, rolety, żaluzje fasadowe, pergole

 

ŁUKASZ      tel. 570-975-206

okna@drzwiobornicka.pl

Doradca Techniczno-Handlowy

woj. zachodniopomorskie
woj. lubuskie

SEBASTIAN     tel. 603-078-739

sebastian@drzwiobornicka.pl