Bramy garażowe Hörmann

Bramy garażowe Hörmann – Poznań

Innowacyjne, nowoczesne i bezpieczne. Bramy garażowe marki Hörmann to sprawdzone i cenione na całym świecie systemy zaprojektowane tak, aby zapewniały użytkownikom maksimum wygody, wyróżniały się walorami wizualnymi i doskonale spełniały swoje zadanie. Nic dziwnego, że obecnie należą do jednych z najczęściej i najchętniej wybieranych, a firma ta stała się największym producentem tego typu elementów w Europie. Jeżeli więc czeka Cię podjęcie decyzji o zakupie bramy garażowej, to koniecznie przyjrzyj się bliżej propozycjom tego producenta, które dostępne są w ofercie DrzwiObornicka.pl.

Hörmann – nowoczesne rozwiązania

Niemieckie przedsiębiorstwo Hörmann dostarcza Klientom swoje nowoczesne rozwiązania już od lat 50. ubiegłego wieku. Od samego początku priorytetem firmy jest sprawienie, aby tak trywialna czynność jak parkowanie samochodu w garażu, nie wymagała od użytkowników więcej wysiłku niż jest to konieczne. Kluczowymi aspektami, na które od zawsze kładziono nacisk, są również bezpieczeństwo oraz wzornictwo perfekcyjnie wpasowujące się w aktualnie obowiązujące standardy architektoniczne. Ponadto marka ta słynie z implementacji innowacyjnych technologii, dzięki którym obsługa bram segmentowych, uchylnych, rolowanych oraz podsufitowych Hörmann to po prostu przyjemność.

DrzwiObornicka.pl – bramy garażowe Hörmann

Doskonale wiemy, że w przypadku bram garażowych nie ma miejsca na półśrodki. Tego typu konstrukcje segmentowe, uchylne, rolowane czy podsufitowe muszą charakteryzować się solidnym wykonaniem z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu przez długie lata będą skutecznie opierać się działaniu niekorzystnych czynników atmosferycznych oraz mechanicznych. Muszą też zapewnić użytkownikom bezpieczeństwo oraz wygodę. Wiemy również, że obecnie Klienci bardziej niż kiedykolwiek wcześniej zwracają uwagę na wzornictwo, estetykę wykonania, a także to, czy wybrany system będzie dobrze komponował się z elewacją budynku. Właśnie dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć rozwiązań oferowanych przez największego, europejskiego producenta, który najlepiej wie, czego oczekują Klienci. Zapraszamy do przyjrzenia się dostępnym opcjom!

Kontakt

Adres - Salon Sprzedaży

ul. Obornicka 327B
60-689 Poznań

Godziny otwarcia:

pon-pt  10:00 - 17:00
sobota  10:00 - 13:00

 

Salon Sprzedaży

wyceny drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, panele podłogowe i parapety wewnętrzne

607-821-128
biuro@drzwiobornicka.pl

Złóż wniosek kredytowy


Wyceny okna, rolety, żaluzje fasadowe, pergole

 

ŁUKASZ      tel. 570-975-206

okna@drzwiobornicka.pl

Doradca Techniczno-Handlowy

woj. zachodniopomorskie
woj. lubuskie

SEBASTIAN     tel. 603-078-739

sebastian@drzwiobornicka.pl