Bramy garażowe Gros

Bramy garażowe dwuskrzydłowe na wymiar – Poznań

Poszukując efektywnych rozwiązań, warto zapoznać się z naszą ofertą. Znajdują się w niej dwuskrzydłowe bramy garażowe na wymiar. Są dostarczane i montowane W Poznaniu i okolicach, co zapewnia możliwość wieloletniej, wygodnej i bezawaryjnej obsługi. To doskonała propozycja dla inwestorów, którym zależy na jakości, funkcjonalności oraz stylistyce perfekcyjnie dopasowanej do estetyki całego budynku. Poznaj bogaty asortyment marki Gros!

DrzwiObornicka.pl – dystrybutor bram garażowych Gros w Poznaniu

Jako profesjonalny dystrybutor sprzedajemy wysokiej jakości sprzęt, który przyda się wszystkim właścicielom samochodów. W asortymencie Gros znajdują się funkcjonalne bramy garażowe, których wymiary oraz design dostosowujemy do wymagań naszych klientów. Produkujemy modele:

  • dwuskrzydłowe,

  • segmentowe,

  • rolowane.

Każdą bramę garażową dwuskrzydłową wykonujemy w Poznaniu na wymiar z wytrzymałych materiałów. Do egzemplarzy segmentowych wykorzystujemy grubą blachę, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Zależy nam, by nasze produkty działały bez zarzutu, dlatego używamy trwałych prowadnic ze stali oraz kuleczkowanych sprężyn skrętnych, które umożliwiają niezawodne poruszanie się powłoki w górę i w dół.

W naszym sklepie sprzedajemy nie tylko wyroby dwuskrzydłowe, lecz także ekologiczne modele segmentowe idealne na zimę i do domów energooszczędnych. Ich wnętrze wyścielone jest bezfreonową pianką z poliuretanu, która zapewnia izolację cieplną i akustyczną. W każdym egzemplarzu zamontowaliśmy szereg zabezpieczeń, w tym panele zapobiegające wgnieceniom czy zabezpieczenia krawędziowe, które minimalizują ryzyko wypadku podczas wyjeżdżania z garażu.

Jaką bramę garażową wybrać?

Nasze produkty są wykonywane na wymiar i mogą zostać zamontowane w garażach wolnostojących oraz tych będących częścią domu. Jeśli warunki techniczne nie pozwalają Ci na zamontowanie powłoki segmentowej, sięgnij po nasze bramy garażowe dwuskrzydłowe, które mogą być dopasowane do niemal każdego budynku. Wykonujemy je zarówno z profili ciepłych, jak i zimnych, których kształt i rozmiar dostosowujemy do życzeń klienta; oferujemy modele ze skrzydłami symetrycznymi lub asymetrycznymi.

Jeśli zależy Ci na tym, by wejście do garażu zajmowało jak najmniej miejsca, warto rozważyć wybór bramy garażowej rolowanej. Zbudowana na wymiar z wytrzymałej, aluminiowej powłoki oraz wała ukrytego w skrzynce nawojowej. Dzięki temu nie ma potrzeby montowania prowadnic, co pozwala zaoszczędzić trochę przestrzeni. Sprzedajemy modele otwierane automatyczne, co znacznie zwiększa komfort codziennego funkcjonowania w okresie jesienno – zimowym. Dzięki nim nie musisz jej samodzielnie otwierać, gdy na zewnątrz pada deszcz lub śnieg.

Postaw na sprawdzone rozwiązania – sięgnij po garażowe bramy dwuskrzydłowe!

Niezależnie od tego, jaki model wybierzesz, oferowane bramy garażowe dwuskrzydłowe na wymiar stanowią gwarancję satysfakcji każdego inwestora. Nasza firma zapewnia profesjonalny montaż na terenie Poznania i okolic, a także kompleksowe doradztwo techniczne. Już dziś sprawdź dostępne możliwości i wybierz odpowiednie rozwiązanie do swojego projektu!

[logo-carousel id=default]

Kontakt

Adres - Salon Sprzedaży

ul. Obornicka 327B
60-689 Poznań

Godziny otwarcia:

pon-pt  10:00 - 17:00
sobota  10:00 - 13:00

 

Salon Sprzedaży

wyceny drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, panele podłogowe i parapety wewnętrzne

607-821-128
biuro@drzwiobornicka.pl

Złóż wniosek kredytowy

Wyceny okna, rolety, żaluzje fasadowe, pergole

 

ŁUKASZ      tel. 570-975-206

okna@drzwiobornicka.pl

Doradca Techniczno-Handlowy

woj. zachodniopomorskie
woj. lubuskie

SEBASTIAN     tel. 603-078-739

sebastian@drzwiobornicka.pl