Okna Veka

Doskonale wiemy, jak ważna dla Inwestorów jest wysoka jakość materiałów i elementów konstrukcyjnych stosowanych obecnie w budownictwie, dlatego w naszej ofercie Klienci znajdą stolarkę otworową do budynków mieszkalnych oraz biurowych od sprawdzonego i cenionego w branży, polskiego producenta.

Dystrybuowane przez nas Okna Veka wyróżniają przede wszystkim pierwszej klasy profile PVC w klasie A. To zaś przekłada się na ogólne właściwości użytkowe oraz walory wizualne. Ze względu na swoją grubość oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, profile świetnie chronią wnętrza przed zimnem oraz hałasem z zewnątrz. Co więcej, są też bardzo trwałe, dlatego przez długie lata zachowują swój pierwotny wygląd.

Jesteśmy firmą z Poznania, która swoją renomę zbudowała na wielkopolskim etosie pracy. Dystrybuowany przez nas asortyment to starannie dobrane i zróżnicowane produkty, takie jak doskonale sprawdzające się w swojej roli okna Veka. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia na wybrany asortyment.

 

KONTAKT

Salon Sprzedaży ul. Obornicka 327B 60-689 Poznań

Godziny otwarcia:

pon-pt  10:00 - 17:00

sobota  10:00 - 13:00

Salon Sprzedaży - WYCENY :

61-611-47-80

Adres e-mail

biuro@drzwiobornicka.pl

Napisz do nas !

Doradca Techniczno-Handlowy

woj. WIELKOPOLSKIE
JAKUB     tel. 607-821-128
info@drzwiobornicka.pl

Doradca Techniczno-Handlowy

woj. WIELKOPOLSKIE
TOMASZ     tel. 601-731-624
tomasz@drzwiobornicka.pl

Doradca Techniczno-Handlowy

woj. ZACHODNIOPOMORSKIE
woj. LUBUSKIE
SEBASTIAN tel. 603-078-739
sebastian@drzwiobornicka.pl
Zadzwoń
Adres