Bramy garażowe Wiśniowski

DrzwiObornicka.pl – dystrybutor segmentowych bram garażowych Wiśniowski w Poznaniu

Prezentowane w naszej ofercie rozwiązania stosowane przez firmę Wiśniowski stworzone zostały w oparciu o nowoczesne technologie oraz wyselekcjonowane materiały i właśnie dlatego są tak wyjątkowe. Poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę dostępnych systemów segmentowych:

PRIME

To zupełnie nowa jakość na rynku, a modele z tej serii charakteryzuje innowacyjność zastosowanych rozwiązań oraz uniwersalny design. W rezultacie Klienci otrzymują dopracowany w najmniejszym szczególe produkt, który posiada między innymi aż pięć warstw blachy w miejscu mocowania zawiasów, elastyczną osłonę międzypanelową, a także wypełnienie z pianki poliuretanowej zapewniające doskonałą termoizolację.

UniTherm

System ten wyróżnia się nie tylko nowoczesnym wzornictwem i funkcjonalnością. Wykorzystanie panelu INNOVO o grubości 60mm oraz współczynniku przenikania ciepła wynoszącym 0,33 W/m2K sprawia, że bramy segmentowe z serii UniTherm stanowią jedną z najlepszych barier chroniących wnętrze garażu przed wiatrem, zimnem oraz deszczem. Ma to niebagatelne znaczenie, jeżeli przestrzeń tę wykorzystujemy nie tylko do przechowywania samochodu lub rowerów, ale również spędzamy tam czas oddając się majsterkowaniu.

UniPro

Bramy segmentowe z tej serii świetnie sprawdzają się w swojej roli z wielu względów i cenione są przede wszystkim za bardzo dobrą termoizolacyjność. Producent do wykonania skrzydła zastosował w tym przypadku panele stalowe o grubości 40 mm wypełnione bezfreonową pianką poliuretanową. Zaopatrzone w innowacyjny system uszczelek skrzydło nie tylko ogranicza zjawisko “uciekania ciepła” z wnętrza garażu, ale też znakomicie wygłusza, ponieważ jego współczynnik tłumienia dźwięku to Rc=23 dB.

UniProRenoSystem

Wariant ten opracowany został z myślą o Inwestorach, którzy decydują się na modernizację budynku i ze względu na panujące warunki techniczne nie mogą skorzystać ze standardowych rozwiązań. Całość opiera się na konstrukcji pełniącej funkcję stelaża, która umożliwia zamontowanie bramy segmentowej za, w lub przed otworem garażowym.

Bramy garażowe Wiśniowski – nowoczesne modele od sprawdzonego producenta

Ze względu na ilość dostępnych na rynku rozwiązań zakup odpowiedniego modelu dla domu nie jest taki prosty. Z pewnością stosowanie półśrodków w tym zakresie nie jest polecane – w tym przypadku zawsze warto zainwestować w produkt renomowanej marki. Dzięki temu, wybrany model segmentowy, roletowy, rozwierny lub uchylny będzie stanowił barierę doskonale chroniącą wnętrze obiektu przed dostępem niepowołanych osób, a także przed zimnem, wiatrem, a także hałasem. Dystrybuowane przez nas rozwiązania wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz wykorzystaniem w produkcji pierwszej klasy materiałów, a korzystna cena to kolejny, zachęcający do zakupu atut. Zapraszamy!

Kontakt

Adres - Salon Sprzedaży

ul. Obornicka 327B
60-689 Poznań

Godziny otwarcia:

pon-pt  10:00 - 17:00
sobota  10:00 - 13:00

Salon Sprzedaży

wyceny drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, panele podłogowe i parapety wewnętrzne

607-821-128
biuro@drzwiobornicka.pl

Napisz do nas !

Wyceny okna, rolety, żaluzje fasadowe, pergole

Doradca Techniczno-Handlowy
woj. wielkopolskie

ŁUKASZ      tel. 570-975-206

okna@drzwiobornicka.pl

Doradca Techniczno-Handlowy

woj. zachodniopomorskie
woj. lubuskie

SEBASTIAN     tel. 603-078-739

sebastian@drzwiobornicka.pl

Zadzwoń
Adres