Drzwi przesuwne

Doskonałe rozwiązanie do dużych pomieszczeń, które chcesz łatwo podzielić, jednak z zachowaniem możliwości odzyskania większej przestrzeni, kiedy tylko potrzebujesz. Drzwi przesuwne idealnie sprawdzą się między pokojami, gdzie potrzebujesz odrobiny prywatności, ale chcesz zaoszczędzić nieco miejsca i nie zabierać go przez otwierane skrzydło do wewnątrz lub do zewnątrz.

Sprawdź jak dobrze się prezentują – zapraszamy do naszego salonu drzwi w Poznaniu przy ul. Obornickiej, a nasi doradcy chętnie przedstawią Ci kilka propozycji modeli przesuwnych. Wybieraj spośród produktów od Porta, Pol-Skone, Imperioline i wielu innych renomowanych marek dostępnych w naszej ofercie. Do Twojej dyspozycji jest cała gama kolorów oklein naturalnych i syntetycznych oraz różne wykończenia (na połysk, matowe), dzięki czemu znajdziesz idealny model do Twojej aranżacji. Mamy w ofercie najmodniejsze wzory i najciekawsze odcienie oklein.

System drzwi przesuwnych doskonale sprawdzi się również w przejściu do garderoby, a także jako zabezpieczenie do schowka na pralkę lub artykuły do sprzątania w domu. Ich zastosowań może być naprawdę wiele! Często wykorzystywane są również w biurach oraz sklepach – mogą stanowić oddzielenie zaplecza lub przymierzalni.

 

KONTAKT

Salon Sprzedaży ul. Obornicka 327B 60-689 Poznań

Godziny otwarcia:

pon-pt  10:00 - 18:00

sobota  10:00 - 14:00

telefon stacjonarny:

61-611-47-80

biuro@drzwiobornicka.pl

 

Doradca Techniczno-Handlowy woj. WIELKOPOLSKIE:

JAKUB ŁUCZAK

607-821-128

info@drzwiobornicka.pl

 

Napisz do nas !

3 + 1 =

Zadzwoń
Adres