Bramy garażowe Gros

DrzwiObornicka.pl – dystrybutor bram garażowych Gros w Poznaniu

Sprzedajemy wysokiej jakości sprzęt, który przyda się wszystkim właścicielom samochodów. W asortymencie Gros znajdują się funkcjonalne bramy garażowe, których wymiary oraz design dostosowujemy do wymagań naszych klientów. Produkujemy modele:

  • dwuskrzydłowe,
  • segmentowe,
  • rolowane.

Każdą bramę wykonujemy z wytrzymałych materiałów. Do egzemplarzy segmentowych wykorzystujemy grubą blachę, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Zależy nam, by nasze produkty działały bez zarzutu, dlatego używamy trwałych prowadnic ze stali oraz kuleczkowanych sprężyn skrętnych, które umożliwiają niezawodne poruszanie się powłoki w górę i w dół.

Sprzedajemy też ekologiczne modele segmentowe idealne na zimę i do domów energooszczędnych. Ich wnętrze wyścielone jest bezfreonową pianką z poliuretanu, która zapewnia izolację cieplną i akustyczną. W każdym egzemplarzu zamontowaliśmy szereg zabezpieczeń, w tym panele zapobiegające wgnieceniom czy zabezpieczenia krawędziowe, które minimalizują ryzyko wypadku podczas wyjeżdżania z garażu

Jaką bramę garażową wybrać?

Nasze produkty mogą zostać zamontowane w garażach wolnostojących oraz tych będących częścią domu. Jeśli warunki techniczne nie pozwalają Ci na zamontowanie powłoki segmentowej, sięgnij po nasze bramy dwuskrzydłowe, które mogą być dopasowane do niemal każdego budynku. Wykonujemy je zarówno z profili ciepłych, jak i zimnych, których kształt i rozmiar dostosowujemy do życzeń klienta; oferujemy modele ze skrzydłami symetrycznymi lub asymetrycznymi.

Jeśli zależy Ci na tym, by wejście do garażu zajmowało jak najmniej miejsca, warto rozważyć wybór bramy rolowanej. Zbudowana jest wytrzymałej, aluminiowej powłoki oraz wała ukrytego w skrzynce nawojowej. Dzięki temu nie ma potrzeby montowania prowadnic, co pozwala zaoszczędzić trochę przestrzeni. Sprzedajemy modele otwierane automatyczne, co znacznie zwiększa komfort codziennego funkcjonowania w okresie jesienno – zimowym. Dzięki nim nie musimy jej samodzielnie otwierać, gdy na zewnątrz pada deszcz lub śnieg.

 

Kontakt

Salon Sprzedaży ul. Obornicka 327B 60-689 Poznań

Godziny otwarcia:

pon-pt  10:00 - 17:00

sobota  10:00 - 13:00

Salon Sprzedaży - WYCENY :

Napisz do nas !

Doradca Techniczno-Handlowy

woj. zachodniopomorskie i woj. lubuskie
SEBASTIAN     tel. 603-078-739
sebastian@drzwiobornicka.pl

Zadzwoń
Adres