Bramy garażowe

Segmentowa, roletowa, rozwierna, a może uchylna?

Wybrana przez Państwa brama garażowa musi nie tylko spełniać swoją rolę, ale też świetnie się prezentować i nie sprawiać trudności podczas jej codziennego otwierania oraz zamykania. Dlatego wybór najodpowiedniejszego modelu powinien być starannie przemyślany.

Wybór bramy garażowej

Wydawać by się mogło, że wybór bramy garażowej to prosta sprawa, jednak różnorodność dostępnych obecnie na rynku rozwiązań może przyprawić Inwestora o zawrót głowy. Przede wszystkim trudno tak od razu zdecydować się na jeden konkretny model, nie analizując wcześniej własnych potrzeb oraz funkcjonalności poszczególnych wariantów. Należy też mieć na uwadze fakt, że wbrew pozorom jest to inwestycja wymagająca niekiedy sporych nakładów finansowych, więc tym bardziej warto zgłębić temat. Wybierając bramę garażową do swojego domu najlepiej jest zrobić to z pomocą ekspertów z DrzwiObornicka.pl, którzy chętnie doradzą optymalne pod względem funkcjonalności oraz kosztów rozwiązania.

Najpopularniejsze modele oferowane na rynku

Wśród najpopularniejszych obecnie na rynku bram garażowych z pewnością wyróżniają się modele segmentowe. Funkcjonalne, bezpieczne oraz przyciągające uwagę ze względu na niebanalne i ponadczasowe wzornictwo, które świetnie koresponduje z nowoczesnymi trendami we współczesnej architekturze, sprawdzają się w każdej sytuacji. Są najchętniej wybierane jako element wieńczący nowe inwestycje, co w zasadzie nie dziwi. Nie tylko nie sprawiają problemu w montażu oraz codziennym otwieraniu i zamykaniu, ale również znakomicie chronią wnętrze przed hałasem z zewnątrz, zimnem, wiatrem, a także dostępem nieuprawnionych osób. Produkowane są między innymi z wysokiej jakości paneli stalowych, a konstrukcja oparta na elementach ze stali ocynkowanej oraz innowacyjny system uszczelek dopełniają całości. Ponadto modele segmentowe można wyposażyć w automatykę, co eliminuje konieczność manualnej obsługi skrzydła.

Idealna brama garażowa

Wśród dystrybuowanych przez nas modeli znajdą Państwo garażowe bramy segmentowe z serii PRIME, UniTherm oraz UniPro idealne dla nowych inwestycji. Warto też zwrócić uwagę na te z serii UniProRenoSystem opracowane z myślą o starszych budynkach, w których warunki techniczne bardzo często nie pozwalają na sięgnięcie po standardowe rozwiązania. Różnorodność dostępnych systemów w tej kategorii sprawia, że spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów nie stanowi większego wyzwania.

Nowoczesna, funkcjonalna, wytrzymała i bezpieczna. Właśnie takimi cechami powinna charakteryzować się każda brama garażowa. Jest to bowiem bardzo ważny element stolarki budowlanej, który nie tylko chroni zawartość garażu przed dostępem osób z zewnątrz oraz ogranicza straty ciepła budynku, ale też spełnia funkcję reprezentacyjną. Dlatego wybierając odpowiedni wariant warto skorzystać z naszej wyjątkowej oferty, ponieważ to właśnie firma DrzwiObornicka.pl jest miejscem, w którym znajdziesz propozycje dostarczane przez takich producentów jak Wiśniowski, Gros i Hormann.

Solidna i efektowna brama garażowa

Czasy, w których bramy garażowe nie zapewniały absolutnie żadnego poczucia bezpieczeństwa, nie prezentowały się dobrze i wymagały sporych nakładów siły oraz cierpliwości do ich obsługi na szczęście należą już do przeszłości. Obecnie Inwestorzy mają do dyspozycji nowoczesne oraz zaopatrzone w sprawdzone, zaawansowane technologicznie rozwiązania elementy stolarki budowlanej, dzięki którym korzystanie z garażu staje się czystą przyjemnością. Modele od producentów takich jak Wiśniowski, Gros oraz Hormann prezentowane w naszej ofercie charakteryzują się takimi pożądanymi cechami jak:

  • płynność obsługi,
  • solidne wykonanie z wyselekcjonowanych materiałów odpornych na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych oraz mechanicznych,
  • lekka, ale wytrzymała konstrukcja,
  • minimalistyczny i elegancki wygląd,
  • niska awaryjność.

Nie bez znaczenia jest również to, że każdy producent oferuje bardzo różne rozwiązania w zakresie funkcjonalności oraz budowy, dlatego dostosowanie bramy do konkretnych warunków technicznych nie sprawia większego problemu.

DrzwiObornicka.pl – bramy Wiśniowski, Gros, Hormann

Doskonale wiemy, jakimi atutami powinny wyróżniać się poszczególne elementy stolarki budowlanej. Wiedzą tą chętnie dzielimy się z naszymi Klientami, dzięki czemu wybór odpowiedniego wariantu jest znacznie prostszy. Jeżeli więc planujesz zakup produktów marki Wiśniowski, Gros lub Hormann, to koniecznie skontaktuj się z nami – zapraszamy!

 

Kontakt

Salon Sprzedaży ul. Obornicka 327B 60-689 Poznań

Godziny otwarcia:

pon-pt  10:00 - 17:00

sobota  10:00 - 13:00

Salon Sprzedaży - WYCENY :

Napisz do nas !

Doradca Techniczno-Handlowy

woj. zachodniopomorskie i woj. lubuskie
SEBASTIAN     tel. 603-078-739
sebastian@drzwiobornicka.pl

Zadzwoń
Adres