Bramy Garażowe Wiśniowski

Segmentowa, roletowa, rozwierna, a może uchylna?

Wybrana przez Państwa brama garażowa musi nie tylko spełniać swoją rolę, ale też świetnie się prezentować i nie sprawiać trudności podczas jej codziennego otwierania oraz zamykania. Dlatego wybór najodpowiedniejszego modelu powinien być starannie przemyślany.

Wybór bramy garażowej

Wydawać by się mogło, że wybór bramy garażowej to prosta sprawa, jednak różnorodność dostępnych obecnie na rynku rozwiązań może przyprawić Inwestora o zawrót głowy. Przede wszystkim trudno tak od razu zdecydować się na jeden konkretny model, nie analizując wcześniej własnych potrzeb oraz funkcjonalności poszczególnych wariantów. Należy też mieć na uwadze fakt, że wbrew pozorom jest to inwestycja wymagająca niekiedy sporych nakładów finansowych, więc tym bardziej warto zgłębić temat. Wybierając bramę garażową do swojego domu najlepiej jest zrobić to z pomocą ekspertów z DrzwiObornicka.pl, którzy chętnie doradzą optymalne pod względem funkcjonalności oraz kosztów rozwiązania.

Najpopularniejsze modele oferowane na rynku

Wśród najpopularniejszych obecnie na rynku bram garażowych z pewnością wyróżniają się modele segmentowe. Funkcjonalne, bezpieczne oraz przyciągające uwagę ze względu na niebanalne i ponadczasowe wzornictwo, które świetnie koresponduje z nowoczesnymi trendami we współczesnej architekturze, sprawdzają się w każdej sytuacji. Są najchętniej wybierane jako element wieńczący nowe inwestycje, co w zasadzie nie dziwi. Nie tylko nie sprawiają problemu w montażu oraz codziennym otwieraniu i zamykaniu, ale również znakomicie chronią wnętrze przed hałasem z zewnątrz, zimnem, wiatrem, a także dostępem nieuprawnionych osób. Produkowane są między innymi z wysokiej jakości paneli stalowych, a konstrukcja oparta na elementach ze stali ocynkowanej oraz innowacyjny system uszczelek dopełniają całości. Ponadto modele segmentowe można wyposażyć w automatykę, co eliminuje konieczność manualnej obsługi skrzydła.

Idealna brama garażowa

Wśród dystrybuowanych przez nas modeli znajdą Państwo garażowe bramy segmentowe z serii PRIME, UniTherm oraz UniPro idealne dla nowych inwestycji. Warto też zwrócić uwagę na te z serii UniProRenoSystem opracowane z myślą o starszych budynkach, w których warunki techniczne bardzo często nie pozwalają na sięgnięcie po standardowe rozwiązania. Różnorodność dostępnych systemów w tej kategorii sprawia, że spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów nie stanowi większego wyzwania.

DrzwiObornicka.pl – dystrybutor segmentowych bram garażowych Wiśniowski w Poznaniu

Prezentowane w naszej ofercie rozwiązania stosowane przez firmę Wiśniowski stworzone zostały w oparciu o nowoczesne technologie oraz wyselekcjonowane materiały i właśnie dlatego są tak wyjątkowe. Poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę dostępnych systemów segmentowych:

PRIME

To zupełnie nowa jakość na rynku, a modele z tej serii charakteryzuje innowacyjność zastosowanych rozwiązań oraz uniwersalny design. W rezultacie Klienci otrzymują dopracowany w najmniejszym szczególe produkt, który posiada między innymi aż pięć warstw blachy w miejscu mocowania zawiasów, elastyczną osłonę międzypanelową, a także wypełnienie z pianki poliuretanowej zapewniające doskonałą termoizolację.

UniTherm

System ten wyróżnia się nie tylko nowoczesnym wzornictwem i funkcjonalnością. Wykorzystanie panelu INNOVO o grubości 60mm oraz współczynniku przenikania ciepła wynoszącym 0,33 W/m2K sprawia, że bramy segmentowe z serii UniTherm stanowią jedną z najlepszych barier chroniących wnętrze garażu przed wiatrem, zimnem oraz deszczem. Ma to niebagatelne znaczenie, jeżeli przestrzeń tę wykorzystujemy nie tylko do przechowywania samochodu lub rowerów, ale również spędzamy tam czas oddając się majsterkowaniu.

UniPro

Bramy segmentowe z tej serii świetnie sprawdzają się w swojej roli z wielu względów i cenione są przede wszystkim za bardzo dobrą termoizolacyjność. Producent do wykonania skrzydła zastosował w tym przypadku panele stalowe o grubości 40 mm wypełnione bezfreonową pianką poliuretanową. Zaopatrzone w innowacyjny system uszczelek skrzydło nie tylko ogranicza zjawisko “uciekania ciepła” z wnętrza garażu, ale też znakomicie wygłusza, ponieważ jego współczynnik tłumienia dźwięku to Rc=23 dB.

UniProRenoSystem

Wariant ten opracowany został z myślą o Inwestorach, którzy decydują się na modernizację budynku i ze względu na panujące warunki techniczne nie mogą skorzystać ze standardowych rozwiązań. Całość opiera się na konstrukcji pełniącej funkcję stelaża, która umożliwia zamontowanie bramy segmentowej za, w lub przed otworem garażowym.

Bramy garażowe Wiśniowski – nowoczesne modele od sprawdzonego producenta

Ze względu na ilość dostępnych na rynku rozwiązań zakup odpowiedniego modelu dla domu nie jest taki prosty. Z pewnością stosowanie półśrodków w tym zakresie nie jest polecane – w tym przypadku zawsze warto zainwestować w produkt renomowanej marki. Dzięki temu, wybrany model segmentowy, roletowy, rozwierny lub uchylny będzie stanowił barierę doskonale chroniącą wnętrze obiektu przed dostępem niepowołanych osób, a także przed zimnem, wiatrem, a także hałasem. Dystrybuowane przez nas rozwiązania wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz wykorzystaniem w produkcji pierwszej klasy materiałów, a korzystna cena to kolejny, zachęcający do zakupu atut. Zapraszamy!

 

KONTAKT

Salon Sprzedaży ul. Obornicka 327B 60-689 Poznań

Godziny otwarcia:

pon-pt  10:00 - 17:00

sobota  10:00 - 13:00

Salon Sprzedaży - WYCENY :

61-611-47-80 

607-821-128

Adres e-mail

Napisz do nas !

Doradca Techniczno-Handlowy

woj. WIELKOPOLSKIE
TOMASZ     tel. 601-731-624
[email protected]

Doradca Techniczno-Handlowy

woj. ZACHODNIOPOMORSKIE
woj. LUBUSKIE
SEBASTIAN tel. 603-078-739
[email protected]

Zadzwoń
Adres